שלום אורח
 
התחבר
 
נא להמתין...
בפריט זה תמצאו את מיפוי החומרים בנושא ועידת ונזה. מיפוי זה יסייע לכם בבואכם לתכנן את הוראת הנושא. זכויות לתמונה: יד ושם - רשות הזכרון לשואה ולגבורה
דרוג  (0)
פעילות אינטראקטיבית המפגישה את התלמידים עם המסמך המקורי של מגילת העצמאות של מדינת ישראל. הפעילות עוסקת בתוכנה של המגילה ובצורתה תוך התייחסות לנסיבות ההיסטוריות שקדמו להכרזה. היחידה הוכנה בשיתוף גוגל-ישראל ובאישור משרד החינוך.
צפיות: 5757
|
דרוג  (0)
שכונת הבוכרים (יחידת לימוד)
צוות היסטוריה, מטח
פעילות אינטראקטיבית בנושא שכונת הבוכרים. הפעילות מציגה את עליית יהודי בוכרה לארץ-ישראל, את סיפורה המפואר של שכונת הבוכרים ואורח החיים המיוחד בה. הפעילות משלבת מגוון כלים מתוקשבים ושאלונים מסוגים שונים.
צפיות: 6552
|
דרוג  (3)
צוות היסטוריה, מטח; צוות פרזנטציה בריבוע, בשיתוף צוות הקרן לקידום מקצועי
מצגת אינטראקטיבית המזמנת התבוננות באירועים מרכזיים על ציר הזמן של רפובליקת ויימאר (1933-1919), מנקודת מבטו של היחיד, האדם הפשוט. המצגת בנויה בסגנון של עלילה שמתפצלת לכמה כיוונים ומציגה את סיפורו של פרנק, חייל גרמני משוחרר, אשר ניצב שוב ושוב מול צומתי דרכים שבהם עליו לבחור כיצד לפעול, תוך התייחסות לשיקולים מסוגים שונים.
צפיות: 156
|
דרוג  (1)
צוות היסטוריה, מטח
פעילות אינטראקטיבית בנושא ספירת שנים. מהן השיטות המקובלות לספירת שנים? כיצד ספרו שנים בעת העתיקה?
צפיות: 8793
|
דרוג  (0)
צוות היסטוריה, מטח; צוות פרזנטציה בריבוע, בשיתוף צוות הקרן לקידום מקצועי
מצגת אינטראקטיבית בנושא משטרים. המצגת מעלה דיון עקרוני בשתי צורות משטר – הדמוקרטיה והדיקטטורה, ובוחנת אותן על רקע המציאות שהתקיימה לאחר מלחמת העולם הראשונה.
צפיות: 7593
|
דרוג  (1)
 
© כל הזכויות שמורות למטח – המרכז לטכנולוגיה חינוכית
לצפייה תקינה באתר תוכלו לעיין ברשימת דפדפנים נתמכים ותוספים נדרשים